Politik musí být slušný člověk. Je čas konat a vytlačit nepoctivce z veřejného života. Je čas zastavit rozkrádání naší země a pohnat k zodpovědnosti ty, kteří mají špinavé ruce. Jsem z Vysočiny, umím bojovat a udělám pro návrat tradičních hodnot maximum.

Články a aktuality

Tisková zpráva: Senátor Jan Veleba navrhuje zásadní změnu platby televizních a rozhlasových poplatků

Senátor Jan Veleba navrhl novelu zákona o televizních a rozhlasových poplatcích. Česká televize je placena z televizních poplatků, které musí platit i ten, jenž ji nesleduje. Jde o nucenou televizní daň. Je ji nucen platit i ten, proti kterému se lže.

zobrazit celé

Proč novela zákona o televizních a rozhlasových poplatcích? Plním svůj ústavní slib

Proč předkládám návrh novely zákona o televizních a rozhlasových poplatcích? ČT nepodává objektivní a vyvážené informace. Vedení ČT a Rada pro ČT vzniklou situaci nejenom že přehlížejí, bagatelizují, ale v podstatě provokují svými postoji a svými programovými aktivitami ...

zobrazit celé

Co jsem nestihl u Jílkové

Minulý čtvrtek jsem měl tu čest v pořadu ČT Michaely Jílkové „Máte slovo prosím“ stanout poprvé proti ministru a senátorovi Jiřímu Dientsbierovi. Téma pořadu bylo návrh změn Ústavy a výroky prezidenta Miloše Zemana.

zobrazit celé

Tiskové prohlášení: Nebuďte nenažraní!

Ostře se ohrazuji proti plošným požadavkům soudců na zpětné dorovnání platů.

zobrazit celé

Prezident má pravdu, není čas si lhát. Terorismus nám vyhlásil válku

Nedávný projev prezidenta Zemana k hrozbě sílícího Islámského státu a jeho zničení sjednocenou ozbrojenou akcí pod praporem OSN rozdělil národ. Na rozdíl od souhlasných postojů lidí, ve kterých roste strach z prokazatelné hrozby, většina politiků prezidentův projev ...

zobrazit celé

Falešní vykladači historie

„27.1.1945 osvobodili Osvětim“ – to je titulek, kterým byl opatřen přenos veřejnoprávní televize z oslav osvobození vyhlazovacího tábora, ve kterém nacisté zavraždili přes milion lidí!

zobrazit celé


Internetové stránky vytvořil DUOWEB.cz