Politik musí být slušný člověk. Je čas konat a vytlačit nepoctivce z veřejného života. Je čas zastavit rozkrádání naší země a pohnat k zodpovědnosti ty, kteří mají špinavé ruce. Jsem z Vysočiny, umím bojovat a udělám pro návrat tradičních hodnot maximum.

Články a aktuality

Senátor Jan Veleba v Hyde parku na ČT 24

Senátor a předseda SPO Jan Veleba odpovídal na otázky v Hyde parku na ČT 24.

zobrazit celé

Otřesné a ostudné!

Díky 17. listopadu mohu konstatovat, že máme svobodu. Mnozí ovšem stále odmítají ctít základní principy demokracie a snaží se jí manipulovat. Toto se v celé své nahotě nyní ukázalo.

zobrazit celé

PROJEV: Jan Veleba podpořil prezidenta Miloše Zemana

Projev senátora Jana Veleby při demonstraci na podporu českého prezidenta Miloše Zemana, která se uskutečnila v Praze na Klárově 17. listopadu.

zobrazit celé

Vzdělaný Zeman hájí zájmy národa! Štětky a prasata obcují v kostele. Vyhrocená demonstrace na podporu prezidenta, kam přišli i jeho odpůrci

„Zdá se, že naše demokracie má své majitele, a tím majitelem není lid České republiky, jak je psáno v Ústavě. Nechci malovat čerta na zeď, ale jak jinak si vysvětlit štvanice na prezidenta, který má neuvěřitelný mandát z přímé volby od 2 milionů 740 tisíc voličů,“ ...

zobrazit celé

Senátor Jan Veleba na DVTV: Proč je třeba se zastat prezidenta?

Senátor Jan Veleba v pořadu internetové televize DVTV.

zobrazit celé

Obrana prezidenta? Občanský postoj

Nevystupuji za prezidenta, ale na jeho obranu proti vytrvalé štvavé mediální kampani, kterou proti němu vede většina médií.

zobrazit celé


Internetové stránky vytvořil DUOWEB.cz