Politik musí být slušný člověk. Je čas konat a vytlačit nepoctivce z veřejného života. Je čas zastavit rozkrádání naší země a pohnat k zodpovědnosti ty, kteří mají špinavé ruce. Jsem z Vysočiny, umím bojovat a udělám pro návrat tradičních hodnot maximum.

Články a aktuality

Jan Veleba: Pokud žaloba na mne pomůže ušetřit ze státní kasy miliardy, rád soudní proces podstoupím

Tři vědečtí pracovníci na mne v uplynulých dnech podali žalobu a žádají, abych se jim omluvil. Ohrazují se tak proti tomu, že jsem poukázal na, podle mého názoru, nestandardně vysoké granty, které v uplynulých letech plynuly do výzkumných projektů mimo jiné právě také ...

zobrazit celé

Jan Veleba: Dva měsíce v čele SPO, jak dál

Jan Veleba: Dva měsíce v čele SPO, jak dál. Právě to bylo jedno z témat, kterému se senátor a předseda Strany Práv Občanů věnoval při tiskové konferenci, která se uskutečnila dne 11.6. 2014. Dalšími tématy byly české potraviny a situace na Ukrajině.

zobrazit celé

Senátor a předseda SPO Jan Veleba jednal s velvyslancem Ruské federace Sergeyem Kiselevem

Senátor a předseda Strany Práv Občanů (SPO) Jan Veleba jednal s velvyslancem Ruské federace v České republice Sergeyem Kiselevem. Schůzka se uskutečnila v úterý 3. června.

zobrazit celé

Senátoři v Kanadě: Dohoda CETA umožní větší vývoz mléčných výrobků na trh za oceánem

Tisková zpráva senátora SPO ing. Jana Veleby k výsledkům pracovní cesty Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR do Kanady.

zobrazit celé

Jan Veleba: V Kanadě budeme jednat o systému podpor farmářů i kontrole produkce vybraných komodit

Tiskové prohlášení senátora, čestného prezidenta Agrární komory ČR a předsedy Strany Práv Občanů Ing. Jana Veleby k Cestě Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR do Kanady.

zobrazit celé

Jízda zručnosti, aneb malá Země živitelka ve Světlé nad Sázavou

Senátor a čestný předseda Agrární komory ČR Jan Veleba ani letos nechyběl na tradiční Jízdě zručnosti ve Světlé nad Sázavou. Také tentokrát se zde sešli budoucí mladí zemědělci, studenti zemědělských škol hned z několika krajů, aby změřili své síly v umění ...

zobrazit celé


Internetové stránky vytvořil DUOWEB.cz