Politik musí být slušný člověk. Je čas konat a vytlačit nepoctivce z veřejného života. Je čas zastavit rozkrádání naší země a pohnat k zodpovědnosti ty, kteří mají špinavé ruce. Jsem z Vysočiny, umím bojovat a udělám pro návrat tradičních hodnot maximum.

Články a aktuality

Senátor Jan Veleba navštívil v Hlinsku Svaz tělesně postižených dětí

spdh.jpg

Senátor Jan Veleba při svých pravidelných návštěvách svého volebního obvodu zavítal v pondělí 12. května do Hlinska. Kromě jiného se setkal se zástupkyněmi Svazu tělesně postižených dětí (STPD) Hlinecka.

zobrazit celé

Zdravice velvyslanci Ruské federace ke Dni vítězství

Senátor Ing. Jan Veleba zaslal velvyslanci Ruské federace v České republice zdravici u příležitosti Dne vítězství a 69. výročí konce 2. světové války.

zobrazit celé

O výsledku akce v Horní Plané budu informovat prezidenta Miloše Zemana

Tiskové prohlášení Ing. Jana Veleby, senátora a čestného prezidenta Agrární komory ČR, k situaci v Národním parku Šumava

zobrazit celé

Jasný vzkaz pro ministra: Šumavu nelze řídit jako chemické továrny

TISKOVÁ ZPRÁVA Na tři stovky účastníků dorazilo ve čtvrtek 8. května na náměstí v Horní Plané na Šumavě, aby vyjádřilo nesouhlas s posledními kroky ministra životního prostředí Richarda Brabce vůči Šumavě.

zobrazit celé

Braňme Šumavu – odvolání ředitele Mánka je arogance mocných. Je to důkaz, že ministr Brabec podlehl tlaku ekologické lobby

Bleskové odvolání ředitele Národního parku (NP) Šumava Jiřího Mánka považuji za zásadní chybu a vyjadřuji s tímto arogantním krokem ministra Brabce kategorický nesouhlas. Tento krok bude mít podle mého názoru pro Šumavu a její obyvatele vysoce negativní dopad.

zobrazit celé

Není možné, aby přetížené kamiony otravovaly život lidem v obcích a ničily silnice třetích a druhých tříd

Problematika výstavby kanalizačních sítí, ale i opravy silnic druhých a třetích tříd – to byla hlavní témata setkání, které inicioval senátor Jan Veleba.

zobrazit celé


Internetové stránky vytvořil DUOWEB.cz