Politik musí být slušný člověk. Je čas konat a vytlačit nepoctivce z veřejného života. Je čas zastavit rozkrádání naší země a pohnat k zodpovědnosti ty, kteří mají špinavé ruce. Jsem z Vysočiny, umím bojovat a udělám pro návrat tradičních hodnot maximum.

Články a aktuality

Dnes vám píše laureát ceny Zlatý citron

Vážení přátelé, dovoluji si vám zaslat informaci o udělení cen Českého filmového a televizního svazu FITES za nejhodnotnější počiny v oblasti audiovizuální tvorby.

zobrazit celé

Vláda hraje dvojí hru, je třeba konat

Pomalu a jistě se začíná naplňovat třetí dějství migrační apokalypsy Evropy. Nazval bych je probuzení z multikulturního snění do reality.

zobrazit celé

Chybí vláda a premiér

Poklidný a uspávající stereotyp evropských lídrů k otázkám migrantů a la „Dějiny strany mírného pokroku v mezích zákona“ Jaroslava Haška nenarušily ani pogromy na německé ženy na přelomu roku, německá média poslušně mlčela.

zobrazit celé

POZVÁNKA NA BESEDU: Bezpečnost a prosperita občanů

Milí přátelé, zvu vás na besedu, které se v Havlíčkově Brodě zúčastní kromě mne také generál Hynek Blaško a jako host politolog Zdeněk Zbořil.

zobrazit celé

Oni nejsou naši

Miloš Zeman přednesl o Vánocích poselství vskutku hodné prezidenta republiky, zakončené sdělením národu, že tato země je naše. U obrazovek sedělo přes 2 miliony lidí. Mluvil o zemi, která od Bílé hory 1620 po celá staletí bojovala o to, aby naše skutečně byla a prezident ...

zobrazit celé

Politici odtrženi od reality všedního života potřebují udržovat blbou náladu

„Letošní vánoční poselství považuji za jeden z nejlepších prezidentských projevů Miloše Zemana.“ To je hodnocení předsedy Asociace krajů Michala Haška, se kterým se naprosto ztotožňuji.

zobrazit celé


Internetové stránky vytvořil DUOWEB.cz