Politik musí být slušný člověk. Je čas konat a vytlačit nepoctivce z veřejného života. Je čas zastavit rozkrádání naší země a pohnat k zodpovědnosti ty, kteří mají špinavé ruce. Jsem z Vysočiny, umím bojovat a udělám pro návrat tradičních hodnot maximum.

Články a aktuality

Nezaměstnanost, časovaná bomba

Podíl nezaměstnaných osob se vyšplhal na 8,6 procenta, počet registrovaných uchazečů o práci dosáhl téměř 630 000 osob, což je meziroční nárůst o 43 000. Pokládám tento vývoj za časovanou bombu naší společnosti.

zobrazit celé

Pokrytci

V pátek 8. února byly v ruském Soči zahájeny XXII. zimní olympijské hry. Zahajovací ceremoniál sledovaly miliardy televizních diváků na celém světě. Část českých politiků a představitelů podnikatelských uskupení se předhánělo v okázalé ignoraci her.

zobrazit celé

Prvořadý úkol

Tak jsme se konečně dočkali a máme novou vládu, která vzešla z parlamentních voleb. Mnohem důležitější než tato událost, která jednou nastat musela, bude, jak tato vláda zvládne a zejména jak se postaví k řešení palčivých problémů.

zobrazit celé

Střídání na Těšnově

Král je mrtev, ať žije král! Toto heslo se v historii provolávalo při střídání panovníků mnohokrát. Právě v této době jsme svědky střídání ministra zemědělství. Odchází Miroslav Toman, přichází Marian Jurečka. Chtěl bych Miroslavu Tomanovi za jeho sedmiměsíční ...

zobrazit celé

Zdražování potravin: Sklízíme plody lehkovážné a nezodpovědné agrární politiky

Od počátku letošního roku rostou prudce ceny potravin, zejména brambor, mléčných výrobků, ovoce, zeleniny, nápojů a dalších druhů. Proč?

zobrazit celé

Jan Veleba: Nejvíce mne těší, když mohu využít mandát senátora a pomoct konkrétnímu člověku

Nezávislý senátor a prezident Agrární komory ČR Jan Veleba má za sebou první rok působení v Horní komoře Parlamentu ČR. „Překvapila mne kolegiální atmosféra mezi senátory,“ říká. Jak hodnotí Jan Veleba uplynulé období a na co se hodlá dále zaměřovat? Čtěte ...

zobrazit celé


Internetové stránky vytvořil DUOWEB.cz