Politik musí být slušný člověk. Je čas konat a vytlačit nepoctivce z veřejného života. Je čas zastavit rozkrádání naší země a pohnat k zodpovědnosti ty, kteří mají špinavé ruce. Jsem z Vysočiny, umím bojovat a udělám pro návrat tradičních hodnot maximum.

Články a aktuality

Veleba (SPO): Hlas lidu

Nejsem sám, kdo jsem čím dál víc znepokojen ze současného dění ve světě.

zobrazit celé

Veleba (SPO): Tož tedy bojujte, ale ne s důchodci

Dnes vydal premiér tiskovou zprávu, ze které vyjímám: „Vláda B. Sobotky na dnešním jednání schválila mimořádný jednorázový příspěvek 600 korun pro všechny důchodce. Letos v prosinci jej obdrží každý příjemce důchodového pojištění. Vláda tímto krokem pokračuje v ...

zobrazit celé

Srdce pro každého, kdo je hostem

Od svého loňského vystoupení v Hyde Parku, kde moderátor Klepetko nezvládl svou roli, dostávám poměrně hodně dopisů. V nedávných dnech jsem dostal dopis, který se většině těch ostatních vymyká.

zobrazit celé

Starost o ekonomiku této země

Prezident Miloš Zeman navštívil v minulém týdnu Jižní Čechy a velmi se podivil, jak hospodaříme s naším lesním bohatstvím. Já tam byl před rokem a tři dny jsem se věnoval usychající Šumavě a nevěřil jsem svým očím.

zobrazit celé

Kalich na Pražským hradem

Prezidentovo gesto vyvěsit nad Pražským hradem husitskou vlajku vyvolalo vzrušené emoce ještě předtím, než prapor s kalichem nad Hradem zavlál. Stalo se tak po devadesáti létech, když tehdy tak učinil prezident osvoboditel T.G.Masaryk.

zobrazit celé

Žluté souvislosti

Máme konec května , řepka na polích dokvétá, biopaliva v Dolní sněmovně dobojována. Blíží se okurková sezona a jsem zvědav, jaké další téma z klobouku naši politici vytáhnou.

zobrazit celé


Internetové stránky vytvořil DUOWEB.cz