Politik musí být slušný člověk. Je čas konat a vytlačit nepoctivce z veřejného života. Je čas zastavit rozkrádání naší země a pohnat k zodpovědnosti ty, kteří mají špinavé ruce. Jsem z Vysočiny, umím bojovat a udělám pro návrat tradičních hodnot maximum.

Články a aktuality

Břemeno majetku církve. Asi slyším trávu růst?

Když jsem se před lety zeptal svého přítele Jindřicha Paseky, slavného lidového léčitele, je už dávno po smrti, proč nebere od svých pacientů, kteří den co den obléhali od rána do večera jeho dům ve Svratce, peníze, tak mně odpověděl...

zobrazit celé

Česká pošta jako za Kalouska

Poté, co se Andrej Babiš postupně stal potravinářským, mediálním a politickým magnátem, zacílil nyní na státní podniky. Dlouhotrvající spor s ministrem vnitra Chovancem o způsobu dotování České pošty nápadně připomíná známé neblahé snahy o transformování státních ...

zobrazit celé

Veleba (SPO): Možná budeme všichni jednou rádi

Rudým náměstím na závěr Dne vítězství 9. května prošel průvod 500 tisíc ruských občanů z celého Ruska. Název této obrovské pietní akce byl Nesmrtelný pluk. Nesli fotografie svých blízkých, padlých ve Velké vlastenecké válce, kterých bylo tenkrát přes 20 milionů!

zobrazit celé

Uctění památky obětí osvoboditelů

uctění památky.jpg

Dne 8. května jsem uctil památku obětí našich osvoboditelů položením věnce na hrob Ivana Petroviče Mandrikova.

zobrazit celé

Srovnání po sedmi letech

S blížícím se 70. výročím ukončení 2. světové války roste počet článků a úvah na téma jak toto výročí postavit proti současnému ruskému prezidentovi Putinovi.

zobrazit celé


Internetové stránky vytvořil DUOWEB.cz