Politik musí být slušný člověk. Je čas konat a vytlačit nepoctivce z veřejného života. Je čas zastavit rozkrádání naší země a pohnat k zodpovědnosti ty, kteří mají špinavé ruce. Jsem z Vysočiny, umím bojovat a udělám pro návrat tradičních hodnot maximum.

Články a aktuality

Veleba (SPO): Peroutka a Kriegel – dvojí metr

Celá hysterie kolem Peroutkových článků mě vede k zamyšlení, jak někteří, obzvláště pravicově zaměření spoluobčané, vnímají vlastenectví.

zobrazit celé

Peroutka mohl mlčet, ale selhal. To podle Veleby vidí každý, kdo nechce jen pošpinit prezidenta

Senátor Jan Veleba (SPO) se vyjádřil ke kauze Ferdinand Peroutka a Hrad. Ačkoli byl Peroutka velikánem české žurnalistiky, v jistém okamžiku selhal, když velebil Adolfa Hitlera v roce 1939. Přitom mohl mlčet. To je prý jasná věc, kterou vidí ti, kteří nechtějí prezidenta špinit ...

zobrazit celé

Mandát na to vláda má, ale odvody během míru nemají smysl

Na svém profilu na serveru www.parlamentnilisty.cz jsem k připravené vládní novele branného zákona dostal následující otázku:

zobrazit celé

Veleba: Transatlantickou smlouvu pokládám za vemi nebezpečnou

Transatlantickou smlouvu (TTIP), která se v tichosti a v podstatě za zavřenými dveřmi připravuje, pokládám pro Evropskou unii, tedy i pro nás za velmi nebezpečnou, uvedl v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz senátor Jan Veleba.

zobrazit celé

Americký prezident zřejmě slavit nebude

Prezident Barack Obama byl první, kdo odmítl účast na oslavách 70. výročí konce 2.světové války v Moskvě na protest proti rusko-ukrajinskému konfliktu.

zobrazit celé

Senátor Veleba: Chtěli jsme zlepšit fungování ČT. Ale Sobotka svým senátorům zakázal to podpořit

Senátor Jan Veleba před čtrnácti dny stáhl svůj návrh na projednávání změny zákona o koncesionářských poplatcích pro Českou televizi a tvrdí, že Bohuslav Sobotka sociálnědemokratickým senátorům zakázal návrh podpořit. Veleba nyní plánuje další kroky a věří, že ...

zobrazit celé


Internetové stránky vytvořil DUOWEB.cz