Sportovní Online Obchod
Sportovní Online Obchod
Móda, která je módní, ne strávil! Nakupujte glam
 

Sportovní Online Obchod
Úvod >  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

Vítejte na stránkách! slibuje naši ochranu osobních údajů. Mám následující text o shromažďování a používání situace. Ochrana soukromí webových stránek se zlepšuje, s rozšířením rozsahu služeb, které zastupuji, aktualizujeme naše zásady ochrany osobních údajů. Vyzýváme vás, abyste se kdykoli obrátili na prohlášení.

Přijetím webové stránky služby Smlouvy ("Smlouva") jste souhlasili s tím, co děláme. V souladu s těmito zásadami ochrany osobních údajů a zveřejněním vašich osobních údajů Veškeré podmínky těchto zásad ochrany osobních údajů jsou součástí dohody.

uživatelské jméno a heslo

Pokud se chcete zaregistrovat jako uživatel, vyberte prosím uživatelské jméno a heslo, ale také uveďte hesla a odpovědi na heslo, abyste mohli potvrdit svou totožnost, pokud jste ztratíte heslo. Nemůžete svůj účet s vaším heslem. Pokud utečujete heslo, můžete ztrácet své osobní údaje a může vést k právnímu jednání proti vám. Bez ohledu na to, proč byla bezpečnost vašeho hesla ohrožena, měli byste nás okamžitě kontaktovat

Registrační informace

Pokud se zaregistrujete jako uživatel, vyplňte registrační formulář. Požadovaný registr uveďte své skutečné jméno, adresu, státní příslušnost, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Pokud jste obchodním zákazníkem, můžete být také požádáni o poskytnutí stručného popisu adresy, telefonního čísla, služeb a produktů vašeho podniku. Můžete také vyplnit další informace. Tyto informace mohou vaše organizace provincie a města, časové zóny a PSČ, faxové číslo, doma a kancelář. Tyto informace používáme k získání statistik registrace uživatele. Tyto statistiky použijeme k tomu, abychom našim kategoriím uživatelů poskytli nový cíl zákazníkům našich služeb. O těchto nových službách vás budeme informovat prostřednictvím vaší e-mailové adresy.

Vaše transakční chování

Zaznamenáváme, že adresa IP je nezbytná pouze pro zabezpečení. Pokud nenajdeme žádné bezpečnostní problémy, rychle odstraníme IP adresy, které shromažďujeme. Sledujeme po stranách dne také přístup k datům. Využíváme denní zobrazení stránek na údaje o návštěvnosti webových stránek, protože se zamýšlíme nad plánováním budoucího vývoje (např. Zvýšením počtu serverů).

třetina

Osobní údaje Neposkytujeme prodávání třetím stranám, pronájmu, sdílení a transakčním uživatelům, pokud třetí strana a společně na konci služby neposkytnou služby pro děti a ostrovní stránky a uživatele, a je nelegální, včetně předem přístup k veškerému přístupu k těmto údajům. Pokud jsme zákonem vynuceni nebo poskytneme vaše informace v souladu s vládou, musíme zveřejnit vaše informace v dobré víře otevřeně.

zabezpečení

Naše stránky obsahují vhodná bezpečnostní opatření, která zajistí, že informace, které máme v držení, nebudou ztraceny, zneužity ani pozměněny. Tato bezpečnostní opatření jsou zálohování dat na jiné servery a šifrování hesla uživatele. I když jsme my tyto bezpečnostní opatření, ale mějte na paměti, že neexistují žádná "dokonalá bezpečnostní opatření" Internet.

Upravte data

Můžete změnit nebo (po úspěšném přihlášení) aktualizovat své osobní údaje a hesla pro setkání s dětmi Site-Insel.

Kontaktujte nás

Pokud se vám líbí -Insel a vaše otázka při používání tipů a komentářů k tomuto prohlášení nebo dětské praxe Enderova soukromí, kontaktujte nás

zpět
Přicházíte na místo, kde máme populární styl, nejnovější trendy a styly celebrit, které měníte svůj šatník. Od sexy stehna až po punčochy, roztomilé šaty, když nakupujete na www.janveleba.cz, každý má něco. A v této zimě, nikdy lepší čas, abych se sám tvářil svěží. E-shop se zaměřuje na značkové sportovní obuv, klobouky a trička. Nabízíme kvalitní a originální běžecké boty, basketbalové boty, dresy, hats, trička a další za bezkonkurenční ceny a dopravu zdarma.

Copyright @2018
levné boty, levné klobouky, levné dresy, baseballové čepice, běžecké boty