Sportovní Online Obchod
Sportovní Online Obchod
Móda, která je módní, ne strávil! Nakupujte glam
 

Sportovní Online Obchod
Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Nabízíme rychlou dodávku do celého světa.

Nejlepší služba, Vítejte na této stránce a sdělujte svým přátelům a rodině radostné nakupování!

Snažíme se plně uspokojit. Pokud nejste s našimi výrobky spokojeni, rádi přijmeme návrat.

Vymyté, vyřezané nebo vadné produkty zakoupené v našem on-line obchodu mohou být vráceny k vrácení nebo výměně do 14 dnů od obdržení. Všechny položky, které nám byly vráceny, musí být v původním stavu, tj. Neopracované, nesložené, se všemi značkami připojenými. V opačném případě budou položky vráceny.

zpáteční

Pokud nejste úplně spokojeni nebo máte-li rozdíl v objednávce, uchovávejte prosím veškerou dokumentaci a balení a kontaktujte nás okamžitě zasláním e-mailu nebo online. Dále vám poskytneme další pokyny.

1. Umožňujeme plné vrácení peněz jen na položky, které způsobují problémy.

2. Pokud neobsahuje vratné balení veškeré příslušenství a části, které byly dodány s náklady na příslušenství a díly, budou odečteny z celkové ceny výrobku a nemohou odůvodnit částečnou náhradu.

3. Pokud z jakéhokoli důvodu potřebujete změnit velikost, barvu nebo vrácení peněz z důvodu "Na rozdíl od", náklady na dodání budou odečteny z celkové ceny produktu.

výměny

1. Přijmeme výměny pro jinou velikost nebo barvu do 15 dnů od data odeslání objednávky. Kontaktujte nás prosím s vaším číslem objednávky a náš zákaznický servis vám pomůže. Pokud si přejete zboží vyměnit jiným stylem, musíte vrátit své položky k vrácení peněz (v souladu s pravidly pro vrácení) a umístit novou objednávku pro styl, který upřednostňujete

2. Před odesláním zboží nás musíte kontaktovat. Všechny položky, které nám byly zaslány, musí být v původním stavu, tj. Neopotřebované, pozměněné nebo omyté, se všemi značkami připojenými. Použité nebo špinavé předměty se vám vrátí zpět.

3. Nepokryjeme náklady na přepravu výměn, budete zodpovědní za vrácení poštovného a za přepravu a manipulaci s přepravou zboží, které jste si vyměnili. Doporučujeme přidat sledování a pojištění, když nám zasíláte zboží pro vlastní ochranu, protože nemůžeme být zodpovědní za ztracené zásilky. Poplatky za dopravu a manipulaci jsou nevratné.

zpět
Přicházíte na místo, kde máme populární styl, nejnovější trendy a styly celebrit, které měníte svůj šatník. Od sexy stehna až po punčochy, roztomilé šaty, když nakupujete na www.janveleba.cz, každý má něco. A v této zimě, nikdy lepší čas, abych se sám tvářil svěží. E-shop se zaměřuje na značkové sportovní obuv, klobouky a trička. Nabízíme kvalitní a originální běžecké boty, basketbalové boty, dresy, hats, trička a další za bezkonkurenční ceny a dopravu zdarma.

Copyright @2018
levné boty, levné klobouky, levné dresy, baseballové čepice, běžecké boty